Alf Olsson grafiska blad

224393

OLSSON, Alf (född 1925): (3) Figurkompositioner,
signerade, grafiska blad (litografi och etsning), varierande mått; oramade

Rum 8

Alf Olsson grafiska blad

Budhistorik (2 bud)

1097539
1097151

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.