Naemi Eriksson oljemålning

224391

ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): "Blommsterstilben", signerad och daterad Naemi Eriksson-90, olja på duk, 93x62 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1098609
750
1098281
700
1098226
550
1094523
1093873

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.