Alf Olsson grafiska blad

224390

OLSSON, Alf (född 1925): (4) Figurkompositioner,
signerade, grafiska blad (litografi och etsning), varierande mått

hanteringsveck

Rum 8

Alf Olsson grafiska blad

Budhistorik (7 bud)
1097150
600
1096290
550
1094419
500
1093827
450
1093832

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.