Naemi Eriksson oljemålning

224389

ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): Flicka i vattenbryn, signerad och daterad Naemi Eriksson-88, olja på duk, 70x50 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (29 bud)
1098945
1098937
1 900
1098942
1 900
1098937
1 800
1098935
1 700

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.