Hilding Linnqvist litografi

224387

LINNQVIST, Hilding (1891-1984): Stilleben med blommor, signerad Hilding Linnqvist, 174/300, färglitografi, 68x40 cm; oramad

Rum 8

Hilding Linnqvist litografi
Budhistorik (14 bud)
1098941
900
1098949
850
1098941
1098948
750
1098941
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.