P von Schantz litografi

224385

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Havsspegel, signerad numrerad 43/310, litografi, bladmått 48x40 cm

vågigt papper

Rum 8

P von Schantz litografi
Budhistorik

2014-01-13 kl 18:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.