Olle Krantz oljemålning

224383

KRANTZ, Olle (1906-1999): Kristusbild, signerad Olle Krantz, olja på duk, 80x65 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Olle Krantz oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1095865
500
1097349
450
1095865
1097348
1095865

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.