Vera Frisén oljemålningar

224382

FRISÉN, Vera (1910-1990): (2) Träd, signerade Frisén, olja på duk, 27x11 resp 11,5x16 cm; oramade

Konst, Måleri

Monter 24

Vera Frisén oljemålningar

Budhistorik (39 bud)
1100152
6 000
1100189
5 800
1100152
5 600
1100179
5 400
1100152
5 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.