Olle Krantz oljemålning

224380

KRANTZ, Olle (1906-1999): Blomsterstilleben, signerad Olle Krantz, olja på duk, 80x70 cm

Duklagning, reva

Konst, Måleri

Rum 10

Olle Krantz oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1098836
1097344

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.