Vera Frisén oljemålning

224379

FRISÉN, Vera (1910-1990): Landskap, signerad Frisén, olja på duk på papp, 33x42 cm

Konst, Måleri

Monter 24

Vera Frisén oljemålning

Budhistorik (33 bud)
1099855
4 600
1099869
4 400
1099855
4 200
1099862
1099855
3 800

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.