Vera Frisén oljemålning

224378

FRISÉN, Vera (1910-1990): Landskap, signerad Frisén, olja på duk på papp, 27x35,5 cm

Hål efter häftstift

Konst, Måleri

Monter 23

Vera Frisén oljemålning

Budhistorik (25 bud)
1098702
1098689
1 900
1098689
1 700
1098660
1 600
1098599

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.