Olle Krantz oljemålning

224377

KRANTZ, Olle (1906-1999): Tempelgården, signerad Olle Krantz, olja på duk, 80x67 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Olle Krantz oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1097646
1 800
1098852
1 800
1097646
1 700
1096657
1 600
1096657

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.