Vera Frisén oljemålning

224376

FRISÉN, Vera (1910-1990): Landskap, signerad Frisén, olja på duk på papp, 32x34 cm

Hål efter häftstift

Konst, Måleri

Monter 23

Vera Frisén oljemålning

Budhistorik (20 bud)
1098912
4 200
1098913
1098912
1 700
1098907
1 600
1098887

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.