Olle Krantz oljemålning

224375

KRANTZ, Olle (1906-1999): "I trollpappans kläder", signerad Olle Krantz, olja på duk, 104x74 cm, Målad på Tempelgården, Visingsö

Konst, Måleri

Rum 6

Olle Krantz oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1098863
1098862
1 300
1098861
1098854
1096867
900

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.