Olle Krantz oljemålning

224374

KRANTZ, Olle(1906-1999): "Clownen", signerad Olle Krantz, olja på duk, 95x60 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Olle Krantz oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1098955
1 600
1093635
1093477
1093476
1093475

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.