Bord i furu

224373

SLAGBORD, omkring 1800, bonad furu, höjd 76, 80x60(utfällt 177) cm

Lådor saknas, ytskador, slitage

Allmoge, Möbler

Rum 10

Bord i furu

Budhistorik (8 bud)
1099029
1098963
1098961
550
1098958
500
1098721
450

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.