Olle Krantz oljemålning

224371

KRANTZ, Olle(1906-1999): "Vårt dagliga bröd", signerad Olle Krantz, olja på duk, 91x65 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Olle Krantz oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1097196
1 900
1097342
1 800
1097196
1 700
1097341
1 600
1097196

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.