Lampa i teak

224361

GOLVLAMPA, 1950-tal, 2 ljuskällor, stomme i mässing samt teak, höjd ca 145 cm

Smärre slitage

Belysning

Rum 4

Lampa i teak

Budhistorik (14 bud)
1099012
900
1098468
850
1098638
1098468
750
1098302
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.