Skål med gallerkant 1900-tal

224360

SKÅL med gallerkant, 1900-tal, Dresden, handmålad dekor, längd 32x27 cm

Enstaka nagg

Keramik/Porslin

Monter 23

Skål med gallerkant 1900-tal

Budhistorik (4 bud)

1097770
450
1094190
1094182
1094177

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.