Skål med figurin Rosenthal

224356

SKÅL MED FIGURIN, 1900-tal, Rosenthal, signerad K Himmelstoss., porslin, gosse rökande vattenpipa, längd 28 cm

Keramik/Porslin

Monter 23

Skål med figurin Rosenthal

Budhistorik (13 bud)
1095871
3 400
1095808
3 200
1095870
3 200
1095808
2 400
1095588

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.