Mikael Wahrby etsningar

224355

WAHRBY Mikael (född 1952): (2) "Seglats", "Trähäst", signerade Mikael Wahrby, 38/50, 23/50, etsningar, bladmått 65x60 resp 63x57 cm; oramade

Hanteringsveck i marginalen

Rum 8

Mikael Wahrby etsningar

Budhistorik (11 bud)
1098635
1098740
1098635
950
1098739
900
1098635
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.