Alfred Wahlberg oljemålning

224353

WAHLBERG, Alfred (1834-1906): Landskap med ruin, signerad och daterad Alfr. W-g, olja på duk, 47x70 cm. Proveniens: Handelsman Wictor Svenssons samling, Simrishamn, inventarienr 74

Konst, Måleri

Rum 11

Alfred Wahlberg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1099704
1096918
2 800
1095452
2 600
1095452
1 800
1096917
1 700

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.