Damskrivbord sengustavianskt

224352

DAMSKRIVBORD, sengustavianskt, mahognyfaner, fotavslut i mässing, höjd 85, 92x40 cm

Slitage, kompletterad, fanerskador

Ändringar/tillägg
Nyckel saknas

Rum 4

Damskrivbord sengustavianskt

Budhistorik (29 bud)
1098951
2 800
1098950
2 600
1098944
2 400
1098729
1098943

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.