Hugo Zuhr litografier

224350

ZUHR, Hugo (1895-1971): (6), Landskap samt byggnader, signerade, färglitografier, varierande mått; oramade

Hanteringsveck

Rum 8

Hugo Zuhr litografier

Budhistorik (2 bud)

1094337
1094058

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.