Snedklaffsekretär 1800-tal

224348

SNEDKLAFFSEKRETÄR, sengustaviansk, 1800-tal, mahognyfaner, höjd 100, 65x45 cm

Slitage, diverse skador,

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta på utlämningen,

Rum 4

Snedklaffsekretär 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
1099052
1099000
1099050
1099000
1099048
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.