Hugo Zuhr litografier

224347

ZUHR, Hugo (1895-1971): (6), Landskap samt byggnader, signerade, färglitografier, varierande mått; oramade

Hanteringsveck

Rum 8

Hugo Zuhr litografier

Budhistorik (11 bud)
1098309
750
1098303
700
1098154
650
1098113
600
1098153
600

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.