Barbro Runefelt-Taltavull litografier

224340

RUNEFELT-TALTAVULL Barbro (född 1938): (2) Stilleben, signerade och numrerade, litografier, bladmått 69x62 resp 44x61 cm; oramade

Smärre kantveck

Rum 8

Budhistorik (1 bud)

1097529
2014-01-11 23:16:19

2014-01-13 kl 22:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.