Naemi Eriksson oljemålning

224338

ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): "Källstedesommar", signerad och daterad Naemi Eriksson 90, olja på duk, 64x53 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1096663
1094521

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.