Barbro Runefelt-Taltavull litografi

224336

RUNEFELT-TALTAVULL Barbro (född 1938): (2) Stilleben, signerade och numrerade, litografier, bladmått 69x62 resp 63x66 cm; oramade

Smärre kantveck

Rum 8

Budhistorik (3 bud)

1098036
1097524
1097113

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.