Byrå

224333

BYRÅ, Louis XVI-stil, 1900-tal, konturerad stenskiva, bemålad, beslag i mässing, höjd 73, 87x42 cm

Senare bemålad, skiva med ytslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att uthämta i utlämningsdisken

Rum 4

Byrå

Budhistorik (8 bud)
1097840
1097307
1097307
1 300
1097679
1097307

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.