Naemi Eriksson oljemålning

224332

ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): "Vintertorpet", signerad och daterad 89, olja på duk, 50x40 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1098192
1096940
1094518

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.