Naemi Eriksson akvarell

224329

ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): Blomhimmel, signerad och daterad 90, akvarell, 29x37 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Naemi Eriksson akvarell

Budhistorik (2 bud)

1098045
1094516

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.