Naemi Eriksson oljemålning

224326

ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): Pioner, signerad och daterad Naemi Eriksson 90, 59x70 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1098200
600
1098091
500
1094519
1094077

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.