Alf Olsson etsning

224325

OLSSON, Alf (född 1925): "Monument", signerad Alf Olsson -90, 21/35, färgetsning, 82x65 cm oramad

Ytskador i marginalen

Rum 8

Alf Olsson etsning
Budhistorik (4 bud)

1098127
450
1097435
1094554
1093437

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.