Lage Lindell serigrafi

224324

LINDELL, Lage (1920-1980): Komposition, signerad och numrerad Lage Lindell 26/45, färgserigrafi, 47x63 cm; oramad

märken

Rum 8

Lage Lindell serigrafi
Budhistorik (19 bud)
1097846
1 400
1097800
1 300
1097845
1097800
1097844

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.