Förstoringsglas Kina

224323

FÖRSTORINGSGLAS, silver, jade och färgade stenar, Kina 1900-tal, längd 19 cm

Skador

Orientaliskt

Kundcenter

Förstoringsglas Kina

Budhistorik (8 bud)
1098161
1097949
1097631
850
1097480
1097479
750

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.