Vas silver

224321

VAS, silver, 1900-talets första hälft, svenska importstämplar, höjd 21,5 cm, vikt ca 240 g,

Graverad med monogram samt datum, mynningen med obetydlig buckla

Silver

Monter 22

Vas silver

Budhistorik (7 bud)
1097512
1097496
1095212
1094586
900
1094584
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.