Robert Skala oljemålning

224320

SKALA, Robert (Österrike,1874-1945): Stilleben med äpple, signerad Rob. Skala, olja på duk, 40x52 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Robert Skala oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1100506
1100505
2 600
1100504
2 400
1100158
1100157

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.