Einar Forseth teckning

224314

FORSETH, Einar (1892-1982): Förlaga/skiss till kyrkofönster - Coventry Cathedral, osignerad, 1960-tal, skiss på smörpapper, 127x45 cm; oramad

Skador

Konst, Måleri

Monter 23

Einar Forseth teckning
Budhistorik

2014-01-13 kl 21:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.