Michael Byron blandteknik F Roos samling

224308

BYRON, Michael (USA, född 1954): Portage, signerad Byron, blandteknik på duk, 203 x460 cm; oramad
PROVENIENS: Fredrik Roos samling, Malmö

Ändringar/tillägg
Mixed media on canvas.

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (13 bud)
1098157
5 000
1098156
4 200
1098112
1096287
3 400
1096286
3 200

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.