Tina Gillen oljemålning

224307

GILLEN, Tina (Luxemburg, född 1972): View Tent,
signerad och daterad på baksidan Gillen 1997, olja på duk, 65x75 cm;
PROVENIENS: Crown Gallery, Bryssel

Smärre färgbortfall (övre kant)

Ändringar/tillägg
Signed and dated verso. Oil on canvas.

Konst, Måleri

Rum 6

Tina Gillen oljemålning
Budhistorik (12 bud)
1098265
4 400
1098255
4 200
1098115
1093379
3 600
1093126
3 400

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.