Barton Lidicé Benes 35 Nasty Stains

224306

BARTON LIDICÉ BENES (USA, 1942-2012): 35 Nasty Stains,
signerad och daterad Barton Lidice Benes 1982, blandteknik på papper, totalt inklusive ram 77x59 cm;
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Ändringar/tillägg
Signed and dated. Mixed media on paper.

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (8 bud)
1099009
1098898
1 300
1094390
1094385
1093815

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.