Saint Clair Cemin Untitled

224305

SAINT CLAIR CEMIN (USA, född 1951): Untitled, signerad och daterad SC 1986, tusch på papper, 32x24 cm;
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Ändringar/tillägg
Signed and dated. Ink on paper.

Konst, Måleri

Rum 11

Saint Clair Cemin Untitled

Budhistorik (5 bud)
1098954
1 900
1098508
1097532
1093546
1093492

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.