Guillermo Paneque Mini Museum Lund

224304

PANEQUE, Guillermo (Spanien, född 1963): Mini Museum Lund,
signerad och daterad på baksidan Guillermo Paneque maj 1988, blandteknik på papper, 34,5x27,5 cm;
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Ändringar/tillägg
Signed and dated verso. Mixed media on paper.

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (6 bud)
1093493
1093066
1093000
750
1092819
700
1092809
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.