Jiri Georg Dokoupil kol på papper

224303

DOKOUPIL, Jiri Georg (Tjeckoslovakien, född 1954): Untitled,
signerad och daterad på baksidan Dokoupil 1988, kol på papper, 46x32,5 cm.

Ändringar/tillägg
Signed and dated verso. Charcoal on paper.

Konst, Måleri

Fack 14

Budhistorik (6 bud)
1098110
1 300
1094064
1092818
1092998
1092818

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.