Karin Wikström blandteknik

224302

WIKSTRÖM, Karin (född 1959): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Karin Wikström -99, blandteknik på pannå, 100,5x80 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Konst, Måleri

Karin Wikström blandteknik
Budhistorik (9 bud)
1098155
3 800
1098151
3 600
1093688
2 600
1093525
2 400
1093524

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.