Golvurna Kina

224301

GOLVURNA, porslin, Kina, Kanton, 18/1900-tal, dekor i emaljfärger, höjd 62 cm

Skador, lagningar, slitage

Orientaliskt, Porslin

Rum 1

Golvurna Kina

Budhistorik (6 bud)
1098218
900
1097965
850
1097626
1097626
500
1097604
450

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.