Adelin Guyot akryl

224299

GUYOT, Adelin (född 1950): His masters voice, signerad samt daterad 1984 a tergo, akryl, 50x50 cm

Smärre fläckar, ett obetydligt pressmärke

Konst, Måleri

Rum 5

Adelin Guyot akryl

Budhistorik (15 bud)
1097516
950
1097374
900
1096884
850
1094217
1096882

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.