Nalle Steiff 1930-1940-tal

224298

NALLE, 1930-1940-tal, Steiff, rörliga ramar, höjd 62 cm

Saknar knapp, smärre slitage på filten

Leksaker

Kundcenter

Nalle Steiff 1930-1940-tal

Budhistorik (14 bud)
1097773
1097736
2 800
1097736
2 600
1097772
2 400
1097736

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.