U Hydman-Vallien litografi

224287

HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 65x48 cm

Rum 8

U Hydman-Vallien litografi
Budhistorik (16 bud)
1096905
1099011
1096905
850
1096489
1096904

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.